adidas KINKEKAART

adidas kinkekaardi kontojäägi kontroll
Oma kontojääki saate kontrollida veebikeskkonnas, klikkides lingile 'kontojäägi kontroll' ning kasutades selleks numbrikombinatsiooni, mis on toodud teie kaardi tagaküljel.

adidas Kinkekaardid
Oma kinkekaarti saate kasutada ainult riigis, kus see on väljastatud ja ainult adidase kauplustes, mis on toodud allpool olevas nimekirjas. Hetkel ei ole võimalik tasuda kinkekaardiga interneti ostude eest..

Juhul, kui teie kinkekaart on ostetud mujal, kui Eesti Vabariigis, palume klikkida vastava riigi lingile, kust kinkekaart väljastati ja tutvuge kaupluste nimekirjaga, kus oma kinkekaarti kasutada saate.
Kauplused, kus oma kinkekaarti kasutada saate:

Eesti

 • Tallinn
  Factory Outlet
  Tammsaare tee 60
  11613 Tallinn
   
 • Tallinn
  Reebok Factory Outlet
  Tammsaare tee 60
  11613 Tallinn
   
 •  
 •  
Kas teie kinkekaart on ostetud väljaspool Eesti Vabariiki?
Juhul, kui teie kinkekaart on ostetud väljaspool Eesti Vabariiki, palume klikkida vastavale riigile, kust kinkekaart väljastati ja tutvuge kaupluste nimekirjaga, kus oma kinkekaarti kasutada saate.
Kinkekaardi ostmine
Hetkel on võimalik osta adidase kinkekaarte ainult nimetatud adidase kauplustes, mis on liitunud kinkekaardi programmiga. Kui olete juba meie kinkekaardi omanik, siis saate kaardile täiendavat krediiti lisada kõigis üleval toodud kauplustes, mis on liitunud kinkekaardi programmiga.

Reeglid ja tingimused