adidas KINKEKAART

Adidas kinkekaardi kontojäägi kontroll

Oma kontojääki saate kontrollida veebikeskkonnas, klikkides lingile 'kontojäägi kontroll' ning kasutades selleks numbrikombinatsiooni, mis on toodud teie kaardi tagaküljel.

Kinkekaardid
Oma kinkekaarti saate kasutada ainult riigis, kus see on väljastatud ja ainult adidase kauplustes, mis on toodud allpool olevas nimekirjas.

Juhul, kui teie kinkekaart on ostetud mujal, kui Eesti Vabariigis, palume klikkida vastava riigi lingile, kust kinkekaart väljastati ja tutvuge kaupluste nimekirjaga, kus oma kinkekaarti kasutada saate.
Kauplused, kus oma kinkekaarti kasutada saate:

Eesti

 • Tallinn
  adidas Factory Outlet

  Tammsaare tee 60
  11316 Tallinn
  Telefon +37 2639 0060
 •  
 •  
 •  
Kas teie kinkekaart on ostetud väljaspool Eesti Vabariiki?
Juhul, kui teie kinkekaart on ostetud väljaspool Eesti Vabariiki, palume klikkida vastavale riigile, kust kinkekaart väljastati ja tutvuge kaupluste nimekirjaga, kus oma kinkekaarti kasutada saate.
Kinkekaardi ostmine
Hetkel on võimalik osta adidase kinkekaarte ainult nimetatud adidase kauplustes, mis on liitunud kinkekaardi programmiga (kaupluste info on toodud üleval esitatud nimekirjas). Kui olete juba meie kinkekaardi omanik, siis saate kaardile täiendavat krediiti lisada kõigis üleval toodud kauplustes, mis on liitunud kinkekaardi programmiga.

Reeglid ja tingimused